SISÄ-SM 2013 aikataulu

PADEL SISÄ-SM 2013 AIKATAULUT

La 2.2.2013

[kenttä][aika-arvio][sarja][parit]

1 10:30 M Hermans/Swanljung vs. Durchman/Sippala 6-1, 6-0
2 10:30 Mixty Mäkelä/Niemistö vs. Schalin/Kupiainen 6-2, 6-1
½ n. 11:40 M Urmas/Virolainen vs. Lehmuskallio/Tuomi 4-6, 6-7 t.b. (0-7)
½ n. 11:40 M Männistö/Kauppila vs. Lappalainen/Salmi 6-4, 6-4
½ n. 12:50 M Lappalainen/Salmi vs. Durchman/Sippala 6-1, 6-3
½ n. 12:50 M Urmas/Virolainen vs. Sundell/Nikkinen 6-0, 6-0
½ n. 13.30 M Raimesalo/Riekko vs. Sundell/Nikkinen 3-6, 3-6
½ n. 14:00 M Hermans/Swanljung vs. Männistö/Kauppila 6-3, 6-4
½ n. 14:00 Mixty Mäkelä/Niemistö vs. Pietilä/Airas 6-1, 6-3
½ n. 15:10 Mixty Schalin/Kupiainen vs. Kopiloff/Nikkinen 2-6, 3-6
½ n. 15:10 M Männistö/Kauppila vs. Durchman/Sippala 6-2, 6-2
½ n. 15:40 M Raimesalo/Riekko vs. Urmas/Virolainen 1-6, 0-6
½ n. 16:20 M Hermans/Swanljung vs. Lappalainen/Salmi 6-2, 6-3
½ n. 16:20 M Lehmuskallio/Tuomi vs. Sundell/Nikkinen 6-0, 6-0
½ n. 17.30 Mixty Mäkelä/Niemistö vs. Kopiloff/Nikkinen 6-7 t.b. (4-7), 6-3, 2-6
½ n. 17.30 Mixty Schalin/Kupiainen vs. Pietilä/Airas 4-6, 6-2, 6-1
½ n. 18.30 Mixty Pietilä/Airas vs. Kopiloff/Nikkinen 4-6, 2-6
½ n. 18.30 M Raimesalo/Riekko vs. Lehmuskallio/Tuomi 1-6, 0-6

Finaalit su 3.2.2013

Miesten finaalissa pelaavat lohkojen ensimmäiset, pronssipelissä lohkojen toiset.
Mixtyn finaalissa lohkon kaksi parasta.
Naiset pelaavat suoraan finaaliottelun.

2 12.40 – 13.50 M pronssi Kauppila/Männistö vs. Urmas/Virolainen 6-3, 6-3
2 n. 13.50 – 15.00 Mixty finaali Mäkelä/Niemistö vs. Kopiloff/Nikkinen 6-4, 5-7, 6-4
2 n. 15.00 – 16.10 N finaali Schalin/Kuusniemi vs. Mäkelä/Saraste 6-1, 6-1
2 n. 16.10 – 17.30 M finaali Hermans/Swanljung vs. Lehmuskallio/Tuomi 6-2, 6-3

Mainokset

Vastaa

Täytä tietosi alle tai klikkaa kuvaketta kirjautuaksesi sisään:

WordPress.com-logo

Olet kommentoimassa WordPress.com -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Twitter-kuva

Olet kommentoimassa Twitter -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Facebook-kuva

Olet kommentoimassa Facebook -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Google+ photo

Olet kommentoimassa Google+ -tilin nimissä. Log Out / Muuta )

Muodostetaan yhteyttä palveluun %s

WordPress.com.

Ylös ↑

%d bloggers like this: