Halli-SM 2016 aikataulut

HALLI-SM 2016 aikataulut pe 4.3. – su 6.3.

Huom! Päivän ensimmäistä ottelua lukuun ottamatta tulkaa kentän viereen 20 minuuttia ennen arvioitua aloitusaikaa.

<päivitetty 06.03.2016 13:35>

M = miehet, S100 = seniorit 100v, S85 = seniorit 85v, X = sekanelinpeli (mixty), N = naiset

[päivä] [arvioitu aika] [sarja] [pari1 – pari2]

Helsingin Messukeskuksen Padel-kenttä

Perjantai

PE n. 17:00-18:00 M Palander/Tammisto - Jokela/Saunamäki 1-6, 5-7
PE n. 18:00-19:00 M Hermans/Swanljung - Honkanen/Järvinen 6-1, 6-1
PE n. 19:00-20:00 M Lehmuskallio/Sjövall - Hakola/Källström 6-0, 6-0
PE n. 20:00-21:00 M Tapanainen/Jalkanen - Mannila/Savinen 6-4, 6-4
PE n. 21:00-22:00 M Hermans/Swanljung - Jukarainen/Viinikainen 6-1, 6-3
PE n. 22:00-23:00 S100 Jokela/Saunamäki - Engström/Parkkinen 6-0, 6-0

Lauantai

LA    08:00-09:00 M Lehmuskallio/Sjövall - Nikkinen/Åström 6-1, 6-0
LA n. 09:00-10:00 M Jukarainen/Viinikainen - Honkanen/Järvinen 7-5, 7-6 (t.b. 7-1)
LA n. 10:00-11:00 M Marjamäki/V.Männistö - Jokela/Saunamäki 6-0, 6-1
LA n. 11:00-12:00 M Nikkinen/Åström - Hakola/Källström 6-0, 6-0
LA n. 12:00-13:00 M Marjamäki/V.Männistö - Palander/Tammisto 6-0, 6-4
LA n. 13:00-14:00 S100 Kuusniemi/Saraste - Jukarainen/Viinikainen 1-6, 1-6
LA n. 13:30-14:00 S85 Jokela/Saunamäki - Roslund/Siitonen 6-0, 6-0
LA n. 14:00-15:00 M Välierä 1: Hermans/Swanljung - Marjamäki/V.Männistö 7-5, 6-2
LA n. 15:00-16:00 M Välierä 2: Lehmuskallio/Sjövall - Jalkanen/Tapanainen 6-2, 6-0
LA n. 16:00-16:30 S100 Salmi/Totro - Engström/Parkkinen 6-0, 6-0
LA n. 16:30-17:00 S85 Jokela/Saunamäki - Mellanen/Visakova 6-3, 7-5
LA n. 17:00-18:00 X Kuusniemi/Järvinen - Matilainen/Jokiniemi 6-0, 6-1
LA n. 18:00-19:00 S85 Roslund/Siitonen - Mellanen/Visakova 0-6, 3-6
LA n. 19:00-20:00 S100 Salmi/Totro - Jokela/Saunamäki 6-0, 6-2
LA n. 20:00-21:00 X Paalanen/Hakuli - Matilainen/Jokiniemi 2-6, 1-6
LA n. 21:00-22:00 X Kuusniemi/Järvinen - Paalanen/Hakuli 6-0, 6-0

Sunnuntai

Mixty ja S85 ei pelata finaalipelejä koska vain 3 paria lohkoissa.

SU 12:00-13:00 S100 Finaali Salmi/Totro - Jukarinen/Viinikainen 6-4, 6-1
SU n. 13:00-14:00 N Finaali Kuusniemi/Saraste - Mäkelä/Vuorinen 6-1, 6-1
SU n. 14:00-15:00 M Finaali: Hermans/Swanljung - Lehmuskallio/Sjövall 6-2, 4-6, 6-4

WordPress.com.

Ylös ↑

%d bloggers like this: